KONST / Litografier / Färglitografi 14235589
nr 1423 5589
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 12/20. Färglitografi, bildmått: 13x15cm, yttermått inklusive ram: 54x40cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:20:43
3/10 22:51:18
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin